Dzisiaj jest czwartek 22 Kwietnia 2021. Imieniny Kaja, Łukasz, Leon, Nastazja

BIP GOPS
Biuletyn Informacji Publicznej

Ministerstwo
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

III Forum Kobiet Aktywnych

Newsy01 lipca 2011r. Lubycza Królewska - III Forum Kobiet Aktywnych – święta wszystkich kobiet Lubelszczyzny.

Niewątpliwym atutem III Forum Kobiet Aktywnych będzie udział wielu ważnych osobistości. Swoją obecność wstępnie potwierdziła Pani Prezydentowa Anna Komorowska. Patronat nad przedsięwzięciem objęli Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania Pani Elżbieta Radziszewska, Pani Wicewojewoda Lubelski Henryka Strojnowska oraz Pan Marszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Hetman.

STYPENDIA SZKOLNE

NewsyDo 10 CZERWCA 2011 należy składać do GOPS faktury za zakupione materiały szkolne. Kwota faktur na 1 dziecko – 378 zł. Wypłata będzie realizowana 15 czerwca.

Kontynuacja projektu w 2011r. "Szansa na zmianę"

NewsyW 2011 roku kontynuowana jest realizacja projektu systemowego „Szansa na zmianę” zaplanowane wydatki na ogólną kwotę 136 371,00zł. W ramach projektu kontynuuje się zatrudnienie jednego pracownika socjalnego na pełnym etacie finansowany w całości ze środków projektu. W ramach projektu przewiduje się przeszkolenie 15-tu osób długotrwale korzystających z pomocy społecznej, bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo w tym dwie osoby niepełnosprawne. Zaplanowano szkolenia doradztwa zawodowego, ze szkoleń zawodowych przy zachowaniu równości szans kobiet i mężczyzn. Aktualnie trwa rekrutacja do 30 kwietnia 2011, osoby zainteresowane udziałem mogą zgłaszać się do GOPS .

Podsumowaie projektu "Szansa na zmianę" za 2010r.

NewsyNa realizację projektu systemowego „Szansa na zmianę” w 2010 roku poniesione wydatki wyniosły 93 680,84zł. W ramach projektu został zatrudniony jeden pracownik socjalny na pełnym etacie finansowany w całości ze środków projektu. W ramach realizacji projektu 12 osób długotrwale korzystających z pomocy społecznej skorzystało doradztwa zawodowego, ze szkoleń zawodowych - obsługi kasy fiskalnej – 1osoba, kursu mechanik samochodowy - 1osoba, szkolenia na prawo jazdy Kat. B – 3 osoby, obsługa wózków widłowych – 3 osoby i kucharz – 4 osoby. Wszyscy otrzymali badania do wykonywania zawodu zgodnie z ukończonym szkoleniem. W projekcie brało udział pięć kobiet i siedmiu mężczyzn.

Rozstrzygnięcie przetargu

Newsy

Dotyczy przetargu: „Usługi przygotowania i dostawy jednodaniowych posiłków do placówek oświatowych na terenie gminy Łopiennik Górny w 2011 roku”

 

Komisja przetargowa wskazuje, iż najkorzystniejszą ofertę złożyła

Firma: Usługi Gastronomiczne JANISZEK, Ignasin 7 , 20-060 Fajsławice.

Cena Oferty to kwota  3,60 zł. (z podatkiem VAT).

 

Ogłoszenie przetargu na usługi w zakresie dożywiania dzieci w szkołach

Newsy

Ogłoszono przetarg na świadczenie usług w zakresie przygotowania i dostawy gorących posiłków do placówek oświatowych na terenie gminy Łopiennik Górny w 2011 roku. Termin składania ofert do 14 grudnia 2010r.

Szczegóły na stronie BIP: https://lopiennikgorny.netbip.pl/bip/i.php?option=str_wydz&link=przet_pod&m=t50&id=215&kto=&id=215&par=74&rodz=1&statusold=0&b=0&h=t50

Faktury do stypendiów

Newsy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że faktury potrzebne do wniosków o przyznanie stypendiów szkolnych należy składać do 15 grudnia 2010 r.

Szkolenia uczestników projektu

Newsy

Zakończone zostały szkolenia wszystkich uczestników projektu systemowego „Szansa na zmianę”. Brało w nim udział 12 osób 5 kobiet oraz 7 mężczyzn. Uczestnicy brali udział w szkoleniach na wózki widłowe, kucharz, prawo jazdy, obsługa kasy fiskalnej oraz mechanik samochodowy.

Fundusz alimentacyjny

Newsy

     Przyjmowane są wnioski o przyznanie funduszu alimentacyjnego na okres od 1 października 2010 do 30 września 2011 r . Druki wniosków do pobrania w GOPS

Dożywianie dla dzieci w szkole

Newsy

Rodzice ubiegający się przyznanie dożywiania w szkole dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej i gimnazjum proszone są o składanie wniosków wraz dokumentami potwierdzającymi osiągane dochody za poprzedni miesiąc. Przewidywane rozpoczęcie dożywiania w roku szkolnym 2010/2011 od 9 września 2010.

Wnioski o przyznanie świadczeń rodzinnych

NewsyGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łopienniku Górnym informuje,że od m-ca września będą przyjmowane wnioski o przyznanie świadczeń rodzinnych na okres zasiłkowy od 1 listopada 2010 do 31 października 2011.
Druki do pobrania w GOPS.
Wygenerowano w sekund: 0.02
731,283 unikalnych wizyt