Dzisiaj jest piątek 24 Stycznia 2020. Imieniny Felicja, Rafał, Franciszek, Robert, Sława

BIP GOPS
Biuletyn Informacji Publicznej

Ministerstwo
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Kontynuacja projektu w 2011r. "Szansa na zmianę"

NewsyW 2011 roku kontynuowana jest realizacja projektu systemowego „Szansa na zmianę” zaplanowane wydatki na ogólną kwotę 136 371,00zł. W ramach projektu kontynuuje się zatrudnienie jednego pracownika socjalnego na pełnym etacie finansowany w całości ze środków projektu. W ramach projektu przewiduje się przeszkolenie 15-tu osób długotrwale korzystających z pomocy społecznej, bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo w tym dwie osoby niepełnosprawne. Zaplanowano szkolenia doradztwa zawodowego, ze szkoleń zawodowych przy zachowaniu równości szans kobiet i mężczyzn. Aktualnie trwa rekrutacja do 30 kwietnia 2011, osoby zainteresowane udziałem mogą zgłaszać się do GOPS .

Podsumowaie projektu "Szansa na zmianę" za 2010r.

NewsyNa realizację projektu systemowego „Szansa na zmianę” w 2010 roku poniesione wydatki wyniosły 93 680,84zł. W ramach projektu został zatrudniony jeden pracownik socjalny na pełnym etacie finansowany w całości ze środków projektu. W ramach realizacji projektu 12 osób długotrwale korzystających z pomocy społecznej skorzystało doradztwa zawodowego, ze szkoleń zawodowych - obsługi kasy fiskalnej – 1osoba, kursu mechanik samochodowy - 1osoba, szkolenia na prawo jazdy Kat. B – 3 osoby, obsługa wózków widłowych – 3 osoby i kucharz – 4 osoby. Wszyscy otrzymali badania do wykonywania zawodu zgodnie z ukończonym szkoleniem. W projekcie brało udział pięć kobiet i siedmiu mężczyzn.

Rozstrzygnięcie przetargu

Newsy

Dotyczy przetargu: „Usługi przygotowania i dostawy jednodaniowych posiłków do placówek oświatowych na terenie gminy Łopiennik Górny w 2011 roku”

 

Komisja przetargowa wskazuje, iż najkorzystniejszą ofertę złożyła

Firma: Usługi Gastronomiczne JANISZEK, Ignasin 7 , 20-060 Fajsławice.

Cena Oferty to kwota  3,60 zł. (z podatkiem VAT).

 

Ogłoszenie przetargu na usługi w zakresie dożywiania dzieci w szkołach

Newsy

Ogłoszono przetarg na świadczenie usług w zakresie przygotowania i dostawy gorących posiłków do placówek oświatowych na terenie gminy Łopiennik Górny w 2011 roku. Termin składania ofert do 14 grudnia 2010r.

Szczegóły na stronie BIP: https://lopiennikgorny.netbip.pl/bip/i.php?option=str_wydz&link=przet_pod&m=t50&id=215&kto=&id=215&par=74&rodz=1&statusold=0&b=0&h=t50

Faktury do stypendiów

Newsy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że faktury potrzebne do wniosków o przyznanie stypendiów szkolnych należy składać do 15 grudnia 2010 r.

Szkolenia uczestników projektu

Newsy

Zakończone zostały szkolenia wszystkich uczestników projektu systemowego „Szansa na zmianę”. Brało w nim udział 12 osób 5 kobiet oraz 7 mężczyzn. Uczestnicy brali udział w szkoleniach na wózki widłowe, kucharz, prawo jazdy, obsługa kasy fiskalnej oraz mechanik samochodowy.

Fundusz alimentacyjny

Newsy

     Przyjmowane są wnioski o przyznanie funduszu alimentacyjnego na okres od 1 października 2010 do 30 września 2011 r . Druki wniosków do pobrania w GOPS

Dożywianie dla dzieci w szkole

Newsy

Rodzice ubiegający się przyznanie dożywiania w szkole dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej i gimnazjum proszone są o składanie wniosków wraz dokumentami potwierdzającymi osiągane dochody za poprzedni miesiąc. Przewidywane rozpoczęcie dożywiania w roku szkolnym 2010/2011 od 9 września 2010.

Wnioski o przyznanie świadczeń rodzinnych

NewsyGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łopienniku Górnym informuje,że od m-ca września będą przyjmowane wnioski o przyznanie świadczeń rodzinnych na okres zasiłkowy od 1 listopada 2010 do 31 października 2011.
Druki do pobrania w GOPS.
Wygenerowano w sekund: 0.03
634,077 unikalnych wizyt