TARGI EDUKACJI I PRACY

Notice: Undefined index: user_status in /home/gopslo/public_html/print.php on line 80
Dodane przez gops dnia Luty 26 2018 12:42:25

 

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym serdecznie zaprasza na Targi Edukacji i Pracy ,, Świadomie do celu”, które odbędą się dnia 15 marca  2018 roku o godz. 10:00 w Sali Konferencyjnej ,, Starej Kotłowni” (ul. Wschodnia 32, 22-170 Rejowiec Fabryczny). 
Przedstawienie młodzieży ofert szkół ponadgimnazjalnych oraz ofert pracy to główny cel,  jaki postawili siebie organizatorzy. Jaki zawód wybrać? Jak ukierunkować swoją karierę zawodową? Studia, praca, a może jedno i drugie? Przed takim dylematem stoi wielu młodych ludzi z naszego regionu. Okazją do rozeznania się na rynku zatrudnienia będą z pewnością  Targi Edukacji i Pracy. 
 Targi są organizowane dla uczniów szkół gimnazjalnych jak również uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osób bezrobotnych i poszukujących pracy, w celu zapoznania z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych, możliwości podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy zawodowe. Pośrednicy Powiatowego i Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Chełmie zapoznają z aktualnymi ofertami pracy. Młodzież będzie również miała możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną poszczególnych Instytucji Rynku Pracy.  Serdecznie zapraszamy.